Over onze gemeente

JEZUS’ LIEFDE LEVEN

Wij willen Jezus’ liefde leven. Want Jezus Christus koos ervoor om voor onze zonden te sterven en toonde daarmee de ultieme liefde. Daarna stond Jezus op uit de dood. Door de kracht van de Heilige Geest willen wij aan onze omgeving bekendmaken dat het geloof in Jezus onze relatie met God herstelt. Zoals Jezus liefhad en diende, zo wil ook De Haven liefhebben en dienen, in woord en daad. Bruisend en gastvrij, een kerk die Jezus’ liefde leeft!

 Info/contact

Baptistengemeente De Haven
secretariaat p/a Regge 15
3961 HN Wijk bij Duurstede
E-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 Samenkomsten:

Locatie: Revius, Remus 4, Wijk bij Duurstede
Website: www.gemeentedehaven.nl

Giften zijn aftrekbaar voor uw inkomstenbelasting ivm onze ANBI status.

IBAN: NL61 ABNA 0497 4140 07

Hieronder vindt u documenten m.b.t. onze gemeente

- Statuten

- Credo

- Richtlijnen

- ANBI